VALENTINE´S DAY LINGERIE

Vítám každou příležitost či záminku, kterou si opodstatním nákup nějakého nového krajkového skvostu do svého prádelníku. Zkrátka každý důvod se hodí. A začátek roku je naštěstí plný podobných příležitostí, nejdříve musíme uplatnit dárkové poukazy od Ježíška, ihned poté následují lednové slevy, kterým se těžko odolává, když je to tak výhodné… A vzápětí na to následuje Sv. Valentýn.

I love any occasion or excuse I justify to buy new wonderful lace lingerie into my dresser. In short, every reason comes in handy for me. And fortunately the beginning of the year is always  full of similar opportunities, first we have to use gift vouchers from Santa Claus, followed immediately by the January sales, which are hard to resist when it is so advantageous… And then followed by St. Valentine's day.

Ať už vnímáte 14. února jako významné datum nebo preferujete spíš první máj, valentýnské kolekce spodního prádla bývají každý rok velmi povedené. Pokud máte nachové, rudé či vínové odstíny kraječek v oblibě, v únoru máte určitě z čeho vybírat.

Víte, že zastávám teorii, že my ženy si zasloužíme být hýčkané a rozmazlované, proto přenechám pořízení svůdného kousku od nějaké věhlasné značky na našich drahých polovičkách. V dnešním postu se s vámi podělím o tipy na prádlo, které je neméně půvabné, nicméně cenově mnohem dostupnější. V hlavní roli je prádlo Hunkemöller, které mám na sobě na všech fotografiích.

Whether you see February 14 as a little important date or prefer other dates and anniversaries on the calendar, Valentine's lingerie collection every year is fabulous. If you are addicted to purple, red or burgundy shades of sexy lingerie, you will definitely have something to choose from in February.

You know that I hold and live by the theory that we women deserve to be pampered as much as possible. So I'll leave the purchase of a seductive lace piece from some famous luxurious brand to our loved ones. In today's post, I will share with you tips on  women's underwear  that is no less charming, but still much more affordable. In the main role is  Hunkemöller brand, which I´m wearing in all the photos.

O značce Hunkemöller jsem na blogu již psala a musím říct, že s každým dalším pořízeným kouskem u mě obliba této holandské značky výrazně stoupá. Prádlo je hezky zpracované, pohodlné, přesto působí díky zajímavým detailům sexy. Líbí se mi, že v kolekci mají různé typy podprsenek,kalhotek, tang,  takže si můžete vybrat podle preferencí a neděláte kompromis mezi vzhledem a oblíbeným komfortním střihem.

Červené prádlo i korzet jsou z kolekce Rya, kterou bych si nejraději koupila celou i v druhé nabízené barevné verzi – tmavomodré. Ke korzetu jsem zvolila méně zdobené kalhotky střihu string, celý outfit jsem doplnila o své oblíbené punčochy. K podprsence jsem si pořídila klasická tanga, která mají přední část zdobenější. Korzety úplně nevyhledávám, protože pod šaty většinou nepříjemně hrnou látku, takže u mě mají využití pouze při privátních chvilkách. Proto se mi líbí možnost koupit si ze stejné kolekce i podprsenku, najít pro set širší využití.

I have already written about the Hunkemöller brand on the blog, and I must say that with every new piece I buy, the popularity of this Dutch brand increases for me. The underwear is nicely made, comfortable, yet it looks sexy thanks to interesting details. I like that they have different types of bras, panties, and thongs in the collection, so you can choose according to your preferences and you do not compromise between appearance and your favorite comfortable cut.

Breathtaking red corset and lingerie are from the Rya collection, which I would like to buy in its entirety and also in the second color version - dark blue. I chose less decorated string panties for the corset, I added my favorite stockings to the whole outfit. I bought a classic thong for the bra, which has a more decorated front part. I'm not a big fan of corsets, because you can wear them only during private moments. They are not as comfortable for daily wearing, it is very often visble under clothes. . That's why I like the opportunity to buy a bra from the same collection, to find a wider use for the set.

Rafinovaně střižený tmavě vínový set s vyššími kalhotkami je z kolekce Blondie, která je aktuálně na webu v celkem velké slevě. Hunkemöller pořídíte i na About You.

Adorable dark bordo set with velvet details and high panties is from the Blondie collection, which is currently on the web at a fairly big discount. You can also buy Hunkemöller at About You.


SHOP MY LOOK