TIPY NA DÁRKY PRO NI

Vím, že můj blog čte spousta mužů. Možná proto je ošemetnější psát o dárcích pro ni. Troufám si říct, že vybrat ten správný dárek pro ženu bez ohledu na to, jestli je vánoční, může být úkol velmi náročný.

Sdílím tu s vámi své zážitky, pocity a leckdy i touhy, takže tu dnes budu sdílet i svůj pohled na vánoční dárky. Jsem zastáncem tradičních rolí. Z toho vyplývá, že během roku toho zkrátka dělám víc, a to bez ohledu na to, že máme paní na úklid, jsem to já, kdo stele, kdo zandává každý den špinavé nádobí do myčky, kdo řeší ten drobný, leckdy neviditelný chod domácnosti. A pokud stejně jako já, trávíte dny s malým miminkem, tak vše řečené,platí dvojnásob :-) Právě proto si MY ŽENY zasloužíme víc dárků, víc pozornosti a rozmazlování, kdykoliv je k tomu vhodná příležitost.

I know my blog is read by a lot of men as well. Writing about gifts for a woman is perhaps therefore even trickier. I dare say that choosing the right gift for us, whether it is Christmas or not, can be a truly superman task.

I share with you here my experiences, feelings and sometimes even desires. Today I will share my view on Christmas gifts for her. I prefer the traditional division of gender roles in the society. During the year, usually women do a lot more small things about the household every day, regardless of the fact that if we have or don´t have  a cleaning lady. We make our home a peaceful and lovely place, which is a pleasure to return to. And if you spend your whole days with a baby, everything mentioned applies tvice more. That is why WE WOMEN deserve more gifts, more attention and pampering whenever you get the chance.

Nebudu tu mluvit za všechny ženy, neb to asi není možné, budu tu mluvit za sebe. I když patřím mezi milovnice všeho krajkového a toužím po nepoznaných vyvrcholeních, pořád je ve mně ten kus marnivé krásky, která touží po dárku pouze pro ni. Co si budeme povídat – vibrátor není pouze dárkem pro ženu. Všichni víme, jak muži milují dívat se, když si děláme dobře. Stejně tak milují prohlížet si naše křivky ve svůdném prádle. Proto si zasloužíme dostat dárek, jenž nás zahřeje na duši i na srdci, a je jedno, jestli se jedná o kabelku, boty, šaty, šperky, knihy či jiné splněné přání.

Takže můj první vánoční tip je prostý: Pánové, splňte přání své milé! Je jedno, jestli je to manželka, partnerka, přítelkyně nebo milenka. Potěšte ji tím, po čem touží, a do dalšího balíčku zabalte dárečky, které si možná užijete společně. Jako milovnice všeho krásného a svůdného tu s vámi pochopitelně budu sdílet nejrůznější krajkové tipy.

I will not speak here for all women, because it's not possible. Let me tell you about my point of view. Although I am one of the lovers of stunning lace lingerie and I´m always excited to discover feelings from a new erotic toy. I'm still a spoiled girl who longs for a Christmas present just for her. Gentlemen, let´s be frank - a vibrator is not a gift just for a woman. We all know how men love to watch when we are playing with an erotic toy. Let´s be honest, we also know very well, that you love to see our curves in sexy lingerie. That's why we deserve to get a gift just for us, and it doesn't matter if it's a handbag, shoes, a dress, jewellry, books or dreams come true.

So my first Christmas tip is simple: Gentlemen, fulfill your sweetheart's wishes! It doesn't matter if it's a wife, partner, girlfriend or lover. Give her what she wants, make her happy and you can wrap seductive lingerie or vibrating presents in the next package, which you will enjoy together.

Vibrátor, který bych se nezdráhala doporučit, je určitě růžový silikonový fešák Wavy-Vibes. Všechny jeho kvality je vlastně těžké slovy vystihnout, ale pokusím se. Perfektní ohebný tvar, dokonalý vroubkovaný povrch, navíc voděodolný.

The vibrator that I would not hesitate to recommend is definitely the pink silicone toy Wavy-Vibes. It's really hard to describe all its benefits shortly, but I'll try. Perfect flexible shape, amazing knurled surface, also waterproof. It is very easy to squirt, thanks to him.

sexshop Růžový slon

Možná to nebude znít lichotivě, ale první, co mě při pohledu na Lelo Soraya napadlo, bylo rčení „stará dobrá klasika“. Nadčasový design vnějšího tvaru spolu s nabitou technikou uvnitř, tj. dva motorky nezávisle na sobě vibrující, a to na nejdráždivějších bodech – ve výstupku na klitorisu a ve špičce vibrátoru vnitřek vagíny, díky svému rozšíření i na bodu G. Mám ho doma už pár let, funguje stále skvěle a tak, jak má. Ne nadarmo se Lelo považuje za vzor toho, jak má vypadat luxusní erotická hračka. Dostupné jsou pouze v nejprestižnějších prodejních sítích na světě.

Elegantní černý vibrátor (na fotce uprostřed) vyniká tichými vibracemi, které jsou ale o to intenzivnější a aplikace přes kterouho můžete ovládat, už je jen dokonalou třešinkou na dortu. Bohužel vám na něj ještě nevložím link, protože se neprodává samostatně, ale byl součástí adventního kalendáře. Během naší vánoční dovolené mám v plánu napsat na Satisfyer Heat Climax  samostatnou recenzi, protože si ji rozhodně zaslouží.

It may not sound like a compliment, but the first thing that came to my mind when I looked at Lelo Soraya was the saying "The good old classic." Timeless luxury design along with performance technology inside. Did you know, that its lovely chrome finish and eye-catching shape won it the X'show award for the most innovative sex toy of 2011? Soraya has two small motors which produce vibrating at the most exciting points. One is in the clit vibrator, and the other is in the vaginal shaft. I ´ve had it at home for a few years, it still works great and as it should. Many people see Lelo as a model for what a luxury erotic toy should look like. I completely agree with them. 

Věřím, že oceníte i doporučení na vibrující pomocníky. Záleží na tom, co přesně hledáte, s ohledem na to, co doma již máte. Pulsátory jsou skvělou volbou pro ženy, jež občas bývají odloučené od svých partnerů, nebo pro ty, které nedosáhnou vyvrcholení jinak než simulací pohlavního styku. Téměř neslyšný Stronic G od německé firmy Fun Factory je skvělou volbou pro všechny z vás, kteří touží po excelentním uspokojení, při kterém jim zůstanou obě ruce volné. „Handsfree“ režim si oblíbíte, pokud se chcete nechat laskat na jiných částech těla či se věnovat svému partnerovi. Věřím, že vám fešáky na této fotce víc do hloubky představovat nemusím, jelikož jste si o nich mohli přečíst na blogu v recenzích. Pořízením Stronic Petite, či Volity rozhodně neuděláte chybu. Můj osobní tip vás nejspíš taky nepřekvapí, protože o tomhle vibrátoru a pulsátoru zároveň jsem na sociálních sítích a tady na blogu básnila celé jaro, Sundaze Pulse je zkrátka boží.

As a big fan of erotic sexy lingerie, I will of course share various sensual lingerie tips with you. I believe that you will also appreciate the recommendations for the best erotic toys. It depends on what exactly you are looking for, also with regard to what you already have at home. Pulsators are a great choice for women who are sometimes separated from their men, or for those who do not reach orgasm other than by simulating classic sex. Stronic G from the German company Fun Factory is a great choice for all of you who long for excellent pleasure and is almost inaudible. It is a hands-free toy, so both hands remain free and you can use them to touch other parts of the body. I believe that I don't have to introduce you these vibrators deeply since you could already read the reviews on blog. If you decide to buy Stronic Petite or Volita, you won't make a mistake. You won't be surprised by my personal tip because I've been bragging about this vibrator which also pulsator on socials and here on blog the whole spring. Sundaze Pulse is just amazing.

Všechny pomůcky, které dokáží podtlakově dráždit klitoris, jsou skvělou volbou. Patří k nim jak Womanizery (německá značka, která s tímto produktem poprvé přišla, celý článek najdete zde:) i Satisfyery, které tento koncept řekněme velmi napodobily a rozvíjejí ho dál, i všechny ostatní pomůcky, které fungují na podobném principu. Ať už zvolíte pro svoji partnerku kterýkoliv z nich, věřím, že nešlápnete vedle. Osobně mám k velké „uspokojenosti“ mnohokrát vyzkoušeny tyto: podtlaková pomůcka Adore Play With Me , Womanizer a Satisfyer Pro 2 Next Generation.

All erotic toys that work on the principle of vacuum and suction are definitely the perfect choice. You can find Womanizers here (German brand which came with this toy, the whole review and article about them can be found here :) but also Satisfyers which took this concept and customized it so all the next toys work on this or similar principleI. II believe that you can't make a bad decision with choosing any one of these two brands. I have tried these two Adore Play With Me Womanizer and Satisfyer Pro 2 next Generation and I can assure you that they are worth it.

Pokud chcete svoji partnerku překvapit něčím netradičním, co ji opravdu uvnitř rozpálí, doporučuji Fox Pulzátor do kalhotek na dálkové ovládání. Vibrátor, který je zároveň i pulzátorem do kalhotek, má výkonný motor s 10 režimy vibrací, navíc je vybaven funkcí vyhřívání, můžete ho ovládat hlasem i dálkovým ovládáním. 

If you want to surprise your loved one with something unconventional that really makes it hot inside, I recommend the remotely controlled Fox Pulsator into panties. The vibrator, which is also a pulsator for panties, has a powerful motor with 10 vibration modes, in addition it is equipped with heating functions, you can control it by voice and remote control.

 

 

 


SHOP MY LOOK