HALLOWEEN

Zbožňuji pořádání večírků a každou záminku v kalendáři považuji za skvělou příležitost užít si perfektní čas, a to bez ohledu na to, jestli se bavíme s přáteli, nebo mám na mysli perfektní čas v uvozovkách se sexy smajlíkem na konci.Pokud nepatříte mezi milovníky strašidelných party v kostýmech, můžete využít čím dál tím populárnější halloweenské večírky jako záminku si užít pořádně žhavé hrátky, při kterých se nemusíte ohlížet na to, jestli na vás budou bušit obyvatelé okolních bytů a domů.

I absolutely love organising parties and every chance I see I take as an opportunity to seize to moment no matter if it’s with friends or in private. You can take this opportunity to spend ardent games with your partner without considering whether you will disturb your neighbours if you are not keen on having spooky costume parties.

Anální sex je pro spoustu žen velkým strašákem, který kvůli obavám z bolesti odmítají. Když nepodceníte přípravu a lubrikaci, namísto děsivého zážitku budete chtít trénovat zas a znovu. Vím, o čem mluvím, kdysi jsem podobný „anální trénink“ absolvovala. Trénink není možná nejvhodnější výraz, jedná se zkrátka o pomalé a postupné zasouvání menších předmětů, jako jsou prsty nebo menší erotické hračky. Tím si připravíte dírku na větší macky, jako jsou větší erotické hračky nebo penis.

Anal sex is something that many women decline because of the fear of pain. But if you don’t underestimate preparation and lubrication you will want to experience it again and again instead of experiencing something traumatic. And trust me, I know what I am talking about since I’ve this „anal training” already experienced. The word training may not be the best word but it’s basically slow and gentle inserting of small objects such as toys or fingers. This way, you can prepare your anal for larger erotic toys or penis.

Určitě vždy sáhněte po  lubrikačním gelu určeném na anální sex a nešetřete jím. Zadeček vzrušením nezvlhne. Je proto třeba suché stěny konečníku namazat. Bez lubrikantu se o anální sex vůbec nepokoušejte, průnik nasucho by způsobil natrhnutí a odírání. Na trhu seženete i znecitlivující lubrikační gely, které vám místo na chvíli znecitliví – a pak už si můžete užívat (osobně je nepreferuji). Nejraději používám lubrikant s pumpičkou, který je vhodný pro anální použití, nebo Pjur lubrikační gel.

Grab a lubricant gel for anal sex and use a lot of it. Your anal can’t get wet just due to horniness. Trying it without lubrication could cause injury. Therefore you need to lubricate it. You can also find numbing lubricators which will numb the area for a while and then you can enjoy your anal games (but they aren’t my favourite). My go to choice is lubricant with a pump which is suitable for anal sex or Pjur lubricant gel.

Intenzivnějšího, lepšího prožitku dosáhnete s netradičními vibračními kuličkami, zasouvat můžete hezky pozvolna, jednu po druhé – uvidíte co vám bude nejpříjemnější, rozhodně doporučuji vyzkoušet.

You can achieve more intense experience with unusual vibrating balls which you can slowly insert one after another-you’ll see what feels the best for you, but I really recommend trying it.

Pokud máte s partnerem oba rádi dráždění konečníku, omrzelo vás oboustranné dildo a chcete posunout hranice rozkoše zase o kousek dál, ze Strapless Triple Game budete nadšení. Není to dildo, které by vám umožnilo si s ním užívat v každé pozici či je v průběhu často měnit – spíš vám bude chvilku trvat vyladit tu správnou, ale jakmile ji objevíte, tak to stojí za to. Těsná blízkost, propojené vzrušení, možnost dopřát partnerovi skutečně intenzivní orgasmus tlakem na prostatu, zatímco sama budete cítit vzrušení z dvojité penetrace. Celou recenzi najdete zde.

If you are both into teasing your rectum, you got bored of double-sided dildo and you want to broaden your horizons. You will love the Strapless Triple Game. It’s not a dildo that would allow you to switch positions frequently and it will probably take some time before you find the best one but once you find it’s worth it. The closeness of your bodies, thrill that is shared and the possibility to provide intense orgasm to your partner by creating a tense on his prostate and the fact that you are simultaneously enjoying double penetration makes it worth it. You can find the whole review here.

Jestli mi po příštím víkendu zbude energie, určitě vytáhnu Sonu Cruise II. nebo Volitu. Do dnešního článku jsem je zařadila zcela záměrně, těší se u mě aktuálně největší oblibě. Takže jsou zde vyfocené nejen proto, že byly v šuplíku navrchu, ale především pro jejich skvělé vlastnosti. Záleží na vás, jestli si na privátní večírek, při kterém budete chtít prožít nezapomenutelné vyvrcholení, přizvete Sonu a dopřejete si nepopsatelnou vnější stimulaci klitorisu, nebo sáhnete po klasickém tvaru vibrátoru, který díky dvěma jazýčkům není ani trochu nudný…

I’ll surely bring back Sona Cruisell or Volita if I still have some energy left after this weekend. I included them into this article intentionally because they are one of our favourites right now. So, they are included in these photos not only because they were on top of the other toys in our drawer but also for their amazing qualities. It’s up to you if you incorporate Sona to your private party to enjoy the indescribable orgasm or you choose the classical shape of vibrator which is not that boring thanks to the two „tongues“…

Takový tip na závěr, jelikož speciálně na podzim zbožňuji dlouhé horké koupele – vana může být skvělým místem pro zavádění análních hraček, dovádět zde můžete i se Sonou. Ale Volitu si raději nechte na postelové nebo gaučové chvilky, má klasickou baterku a voda by jí rozhodně neudělala dobře…

Just a small tip at the ending of this article since I adore long baths specially in fall. Bath can be great place to insert and experiment with anal toys and you can also try Sona here, but I would avoid taking Volita. It’s great for games in bed or on a sofa but I am sure that water wouldn’t be good idea since it uses normal batteries.


SHOP MY LOOK