DUO

Nevinná poznámka v minulém článku způsobila lavinu dotazů, tentokrát jich bylo mnoho i od mužů, takže na text z minulé neděle volně navážu. Duo, lesbický sex patří mezi fantazie mnoha mužů. Možná když řeknu téměř všech, tak se nemýlím. Pánové především vlivem pornofilmů touží mít v posteli dvě holky (i když pak kolikrát nevědí, co s nimi :) ). Představují si vzrušující hrátky, líbání, lízání, mnohačetné orgasmy... Pak se diví, že realita je někdy trošku jiná :)

Jak to tedy probíhalo, když jsme byly s Bellou společně?

Zpočátku se nejednalo o žádné divočiny. Já jsem byla opravdu nezkušená. Nedovedla jsem si představit ani se líbat s cizí holkou, natož ještě před mužem. Vůbec mi to nepřišlo vzrušující, takže první setkání probíhala tak, že jsme se obě věnovaly dotyčnému, což většina mužů ocení (jsou i pánové, kteří si cíleně objednávají dvě slečny, ale nemají zájem o lesbishow, chtějí jenom dvojnásobnou péči). Jak jsem Bellu poznávala a přestala pro mě být cizí holka, říkala jsem si, že by bylo možná fajn to s holkou vyzkoušet. Jsem, i když to tak nevypadá, konzervativní. Trvá mi, než se k něčemu odhodlám (bylo to tak s análním sexem, latexem i pissem). Potřebuji zkrátka na všechno svůj čas, abych si to pak mohla užít. Na druhou stranu jsem velký pokušitel, miluju zkoušet nové věci, posouvat hranice. Naše první společná lesbishow byla neplánovaná. Tuším, že už to bylo v době, kdy Bella létala často do Londýna a veškerá setkání s ostatními muži omezovala. Jako jednoho z posledních klientů v Praze chtěla potkat svého stáláka (dneska ji chápu, když se s někým vídáte tolik let, tak se prostě chcete rozloučit). Dotyčný měl zpoždění, takže jsme si krátily čas popíjením a povídáním na hotelovém baru. Pokud se potřebuji k něčemu odhodlat, především v sexu, tak je pár skleniček ideálním uvolňujícím prostředkem pro odhození zábran a především nervozity.

Lehce ovíněné jsme se po příchodu na pokoj začaly kromě hlazení i líbat. Nikdy jsem žádnou jinou holku nelíbala, ale Bella líbá fakt dobře, řekla bych, že líp než většina chlapů. Právě líbání, svlékání, mazlení jsem si při našem společném čase vždycky užívala nejvíce. Patřím mezi typy žen, které orální sex raději poskytují, než přijímají (ale musím uznat, že ženský jazýček, nebo minimálně ten, který jsem měla možnost vyzkoušet já, je něžnější). Postupně jsme své společné privátní chvilky dovedly k naprosté dokonalosti. Pořídily jsme si stejné prádélko (což byl pochopitelně můj nápad) a pánové vrněli blahem.

Jak už víte, s holkama z oboru se nepotkávám, nicméně díky svým klientům jsem si vyslechla spoustu vtipných historek o slečnách, které jsou pod vidinou odměny schopné udělat cokoliv. Právě jeden můj stálák mi vyprávěl velmi vtipnou historku. Je to Kanaďan s českými předky, takže právě díky mamince mluví česky, respektive velmi dobře rozumí, protože rodiče si doma povídali česky, ale samozřejmě jeho čeština, kterou si nemá dnes kde a jak procvičovat, je velmi chabá. Já jsem zjistila až při našem třetím setkání, že má české kořeny a velmi dobře česky rozumí... Tento gentleman toužil, jako spousta mužů, po dvou slečnách, se kterými chtěl prožít vášnivý večer. Dlouho vybíral, až se nakonec rozhodl pro dvě půvabné blondýnky. Proběhl úvodní drink a vydali se na pokoj. Slečny, netušíc, že George rozumí velmi dobře česky, se rozhodly využít čas v koupelně pro rozdání instrukcí, a to doslova... I přes zavřené dveře byl prý velmi dobře slyšet rozhovor, který probíhal následovně:

„Jak to uděláme?“

„Já tě lízat nechci.“

„Neboj lízat mě nebudeš, roztáhneš nohy a já rozházím vlasy všude okolo a budu ti lízat stehno...“

Mně tahle historka samozřejmě přišla mega vtipná, ale chápu, že pro George, který se tomu dnes už také směje, to v tu chvíli vůbec vzrušující nebylo. Vlastně se divím, že ty krásky (které se mimochodem poprvé viděly pět minut před hotelem, než je vyzvedl) neposlal domů... A tohle je přesně důvod, proč jsem vždycky odmítala nabídky všech svých ostatních klientů, kteří mě chtěli seznámit s dalšími slečnami. Nedovedu si představit mít cokoliv s cizí holkou, kterou vidím poprvé v životě.

 

Pusu, Lucka ♥

 

 


SHOP MY LOOK