Život společnice Můj život

CO BUDE S BLOGEM

Co bude s blogem, jsem řešila už od loňského léta, párkrát jse o tom i psala. V počítači jsem měla spoustu rozepsaných článků, které jsem chtěla zveřejnit. Původní plán byl, že až zveřejním všechny tyhle plánované a rozepsané články, tak s blogem skončím. Plus minus to vycházelo na jaro letošního roku, což mi přišlo hezky symbolické, že vlastně jedním z posledních postů bude odkaz na knížku.

Zároveň čím víc se blížilo vydání knížky, tak mi docházelo, jak mi bude komunita fajn lidí, která okolo blogu vznikla, chybět.  Asi to bude znít divně, protože se osobně neznáme, na kávu či drink spolu nechodíme, ale jak si píšeme, vyměňujeme si zprávy, smajlíky, tak mám pocit, že spoustu z vás znám a mám vás ráda. A taky, že by mi vlastně chybělo i psaní, které jsem od dětství měla ráda a ke kterému jsem se právě díky blogu vrátila.

Původně jsem chtěla web mysecretpassionlife „zamrazit“, tím myslím nechat ho někde v hlubinách internetu jako vzpomínku na svoje divoké cestovatelské a sexuálně nezávazné mládí s tím, že bych přestala přidávat nové články. Už jsem byla kousek, vlastně jeden klik od toho koupit si novou doménu www.luciehrisna.cz jako prostor pro nový budoucí blog, na kterém bych si s Vámi sdílela všechny své současné krajkové i nekrajkové sexy tipy, postřehy či pocity. Když mi došlo, že bych tím vše zbytečně zkomplikovala. Navíc není důvod pořizovat nový blog, pořád jsem to já a můj život. Za všechno, co jsem zažila a prožila, se rozhodně nestydím, naopak jsem za všechny zážitky i zkušenosti moc vděčná, takže bych nejspíš na novém blogu poměrně často odkazovala na ten starý, myšleno na starší již publikované články, a vlastně by v tom mohl vzniknout pro nově příchozí čtenáře akorát chaos.

Tvorbu nového blogu jsem tedy zavrhla, ale usoudila jsem, že je čas na lehký refresh designu, a především textů na blogu. Doufám, že se vám bude nová verze líbit. Krom pár grafických úprav  se chystám přepsat řádky v sekci O mně, aby byla aktuální. Zvažovala jsem hodně variant, jak články či témata, kterým se na blogu věnuji, přehledně rozdělit. Z reakcí vím, že některé slečny, zajímají právě zážitky z dob, kdy jsem fungovala jako doprovod za honorář na objednávku, pak tu mám spoustu milovníků krásného prádla, kteří by stejně jako já neváhali být kvůli kousku krásné krajky týden o suchém chlebu (samozřejmě vtipkuju :-). Spoustu z vás zajímají tipy pro ještě lepší vyvrcholení, o kterých uslyší i vaši sousedi na konci ulice. Přemýšlela jsem nad rozdělením Sexy hračky, prádlo, cestování, sexy tipy.

Ale ono vlastně všechno souvisí se vším, protože v luxusním hotelu, se sklenkou dobrého vína či šampaňského, v krásném prádle je mnohem snadnější cítit se skvěle a užít si slastný pocit z vyvrcholení ještě víc. Proto jsem psala nejenom o svůdném prádle, zážitcích s klienty, ale i o tipech, kde si třeba užít skvělý víkend ve dvou. Jak přicházely myšlenky a nápady, ke kterým se postupem času přidávaly i vaše reakce a dotazy, příspěvků na blogu přibývalo. A protože mezitím, i když s těžkým srdcem, jsem opustila svět, který jsem zbožňovala, abych mohla otevřít jinou životní kapitolu, kterou budu jednou doufám milovat a zbožňovat ještě víc.

Myslím, že přišel ten správný čas, tenhle posun zobrazit na blogu.

Víte, že mám ráda systém, miluju přehlednost a pořádek, takže všechno, co jsem kdy napsala o svém bývalém velmi hříšném životě společnice, najdete v levé sekci příznačně nazvané  ŽIVOT SPOLEČNICE. Myslím, že o tomhle tématu či oblasti jsem napsala možná více, než jsem i původně v počátcích zamýšlela. Pokud někdo chcete vědět víc o tom, odkud pocházím, o začátcích v sexbusinessu a tak, tak doporučuji si přečíst knížku. Za mě, až zveřejním poslední články ze šuplíku,  je už tohle téma uzavřené. Zážitků mám samozřejmě mnohem, mnohem víc. Ale nechci, aby se z mého virtuálního deníku stalo takové to „vzpomínání na staré dobré časy“, kde budu pořád dokola omílat, co jsem kde na jakém hotelu v kterém prádle vyváděla...

Je čas na krásný život tady a teď, je jedno z mých životních kréd. Proto věřím, že můj současný i budoucí život bude neméně hříšný a vzrušující, i když trošku v jiné podobě nejspíš... Druhou sekci jsem proto pojmenovala MŮJ HŘÍŠNÝ ŽIVOT a bude víc zaměřená na můj současný život a zážitky, samozřejmě v ní najdete i starší články, které nespadaly do tématu nezávazné rozkoše na objednávku. Budu s Vámi moc ráda dál sdílet všechny svoje radosti a slasti, především krajkové a sexy tipy. Protože hodně z Vás to zajímá, tak občas zabrousím i do témat trošku hlubších jako je motivace, vůle, zdravé stravování i cvičení, protože to, jak se sami cítíte, jak sami sebe vnímáme, jaké vnitřní monology v sobě vedeme, má samozřejmě obrovský vliv na to, jaký život vedeme, jak si ho jsme schopni užít. Což má samozřejmě obrovský vliv na naše vztahy, náš sexuální život, naše prožitky, a samozřejmě i orgasmy.

Zcela záměrně a cíleně tu dál budu psát pozitivní, inspirující, milé, pochvalné, třeba i vzrušující texty. Byť rozhodně můj každodenní život nepřipomíná jenom pohádku či příběh z červené knihovny, ráda se dívám na svět skrze růžové brýle, chci vždy raději vidět sklenici z poloviny plnou než prázdnou. Raději budu věnovat čas vyzdvihováním milých maličkostí z každodenního života než dávat sílu negativním pocitům a myšlenkám.

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak se vám nový koncept blogu líbí :-)

 

Děkuju, že mě čtete.

 

Vaše Lucka ♥

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŠATY na titulní fotce:  Bec & Bridge

 

 Oct 21 2020 04:24:21